про об’єднання

Адвокатське об’єднання Рівас – утворене молодими та амбіційними адвокатами, які мають досвід роботи в галузі корпоративного, господарського, цивільного та адміністративного права. Наша головна мета – захист прав та інтересів наших клієнтів. Наші головні переваги у повному, всебічному та нестандартному підході до вирішення справи. Ми впевненні, що не існує безвихідних ситуацій, а тому при вірному розрахунку стратегії ведення справи, будь-яке питання може бути вирішено.

Наші спеціалісти

Тарасюк Олеся Олександрівна – адвокат, старший партнер АО «РІВАС» 

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю номер 3338 від 28.04.2017 року, видане Радою адвокатів Дніпропетровської області.

Професійний стаж понад 15 років, в тому числі представництво в судах та державних органах, серед яких з поміж іншого, досвід роботи юристом однієї з найбільших ритейл-компаній в Україні, представництво інтересів компанії в тому числі в адміністративних, господарських та цивільних справах у судах всіх юрисдикцій України.

Спеціалізація: загальні господарські правовідносини; складання стратегії захисту при проведенні перевірок контролюючими органами; медіація та участь у переговорах; трудові спори; захист прав інтелектуальної власності.

 

Боненко Ольга Вячеславівна – адвокат, старший партнер АО «Рівас»

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю  номер 3287 від 27.02.2017 року, видане Радою адвокатів Дніпропетровської області.

Професійний стаж понад 15 років, в тому числі представництво в судах та державних органах, серед яких з поміж іншого, досвід роботи юрисконсультом на залізниці, керівника відділу договірних   правовідносин однієї з найбільших ритейл-компаній в Україні, представництво інтересів клієнтів у складі адвокатського об’єднання, в тому числі  в адміністративних, господарських та цивільних справах у судах всіх юрисдикцій України.

Спеціалізація: загальні господарські правовідносини; складання стратегії захисту при проведенні перевірок контролюючими органами;  медіація та участь у переговорах; спори з податковими органами; спори з митними органами;  земельні спори; трудові спори;  корпоративні правовідносини.

 

Серьогіна Ірина Олександрівна – юрист, помічник адвоката АО «Рівас»

Професійний стаж понад 9 років, в тому числі представництво в судах та державних органах. Серед яких, досвід роботи державного виконавця з примусового виконання судових рішень, юрисконсульта та керівника відділу орендних правовідносин однієї з найбільших ритейл-компаній в Україні.

Спеціалізація: загальні цивільні правовідносини; захист прав споживачів; зобов’язальне право (договірні правовідносини); спадкове право; сімейні правовідносини; трудові спори; корпоративні правовідносини; господарське право; представництво в судах; представництво у виконавчих службах.